Lista aktualności Lista aktualności

Wigilia Nadleśnictwa Świerczyna

Nadchodzą długo oczekiwane Święta Bożego Narodzenia. Pojawiły się pachnące lasem dekoracje i choinki. Świąteczny czas sprzyja refleksji, rozmowom i spotkaniom w rodzinnym gronie. Pozwala też podsumować różne sprawy, ale przede wszystkim poczuć jak niezwykłym darem są międzyludzkie więzi i jak wielką wartością jesz nasza polska tradycja.

Jak zawsze, tak i w tym roku pracownicy nadleśnictwa zebrali się na spotkaniu opłatkowym, aby wspólnie w radosnej atmosferze opczekiwania wyrazić gotowość na przyjście Bożego Syna. Naszą uroczystość swoją obecnością uświetnił Wielebny Ksiądz Proboszcz Andrzej Krzyżewski z Parafii p.w. Matki Bożej Różańcowej w Świerczynie.

Nadleśniczy dokonał podsumowania mijającego roku oraz złożył pracownikom, a także członkom ich rodzin życzenia świąteczne i noworoczne, po czym przystąpiono do łamania i dzielenia się opłatkiem. Wszyscy byli zgodni, że moc płynąca z naszego spotkania, w połączeniu z wzajemnym zrozumieniem i poszanowaniem bardzo pomoże w wykonywaniu prac i pokonywaniu trudności w nadchodzącym roku.